Tijdrit Geel

Beste fietsvrienden,

 

Zaterdag 22 augustus heeft onze ploeg kwik Verhaert cycling team meegedaan aan de individueel en ploegentijdrit van WTC Roland te Geel. Voor de meesten onder ons een onbekende discipline. Toch moet gezegd dat we daar helemaal geen mal figuur hebben geslagen. Met een 3de en 16de plaats in de individuele tijdrit voor respectievelijk Filip Biesemans en Paul de Cock en een knappe 21ste plaats voor ons team, bestaande uit Jeroen De Laet, Frank Deroeck, Marc Smolly, Gunther Verspagen en Filip Biesemans, mogen we fier zijn op onze prestaties. Dikke proficiat gastje. We mogen fier zijn op wat we daar hebben laten zien. Want laat ons wel wezen, de andere tijden die we daar gezien waren toch net wel iets te hoog gegrepen. Misschien beter volgend jaar ? Who knows. In alle geval, bedankt aan degene die de moeite hebben gedaan om ons te komen aanmoedigen en gezorgd hebben voor het fotomateriaal dat jullie hier kunnen vinden.

 

Enjoy